O mnie – makijaż

Mam dwadzieścia lat i chyba jak każda kobieta chętnie dbam o swoją urodę. Oczywiście lubię wyglądać doskonale, tak by wszyscy którzy mnie widzą mogli ocenić mnie pozytywnie. Oglądam takie same filmy jak wy, słucham takiej samej muzyki. W sumie nic szczególnego o sobie nie mogę powiedzieć. Dbam o swój wygląd starają się często eksperymentować makijażem. Pojawiały się głosy ze strony moich bliskich, że całkiem dobrze mi to wychodzi, dlatego zdecydowałam się na założenie tej strony, gdzie będą pokazywała swoje efekty pracy nad makijażem. Nie jestem specjalistką z tej branży, nie mam rozległej wiedzy, ale może akurat moje makijaże będą Wam odpowiadały i zechcecie również z nich skorzystać.

Pomysły z eksperymentów

Nie traktujcie mojej strony jako eksperckiej, ponieważ taką nie będzie. To typowa witryna, na której pokazuję do czego prowadzą eksperymenty. Nie jestem znawcą skłądu kosmetyków, nie do końca pewnie wiem czy się różnią, ale chętnie próbuje nowości i tak właśnie powstają moje makijaże. Właściwie eksperymentowanie z malowaniem stało się moją codziennością, czymś na kształt mojego hobby i dlatego robię to bardzo chętnie. Nie wiem czy moje makijaże przypadną Wam do gustu, ale chętnie podzielę się również swoimi metodami na ich przygotowywanie.

Wyjątkowy makijaż na każdą okazję

Mimo, że nie jestem kosmetyczką to uważam, że jeśli tylko chcemy możemy mieć doskonały makijaż na każdą okazję bez pomocy specjalistek. Tak naprawdę tych ciekawych propozycji nie brakuje i jeśli tylko poświęcimy trochę czasu zobaczymy, że można zawsze przygotować sobie udany makijaż. Sama długo ćwiczyłam i teraz uważam, że już nie potrzeba zamawiać kosmetyczki i tracić dużych pieniędzy na makijaż, który może się okazać nieudany. Warto samemu pomyśleć o tym co będzie nam odpowiadać, poszukać trochę w sieci jakichś przykładów i na pewno coś interesującego uda się wybrać.
Swoją stroną postaram się Wam pokazać, że jeśli chodzi o makijaże po prostu warto eksperymentować. Metodą prób i błędów można również dojść do tego co nam będzie najbardziej odpowiadało. W tym momencie tych kosmetyków jest tak wiele, że raczej nie będzie również problemu z odnalezieniem propozycji, które będą odpowiadać nam cenowo i estetycznie. Sama używam kosmetyków, które nie należą do drogich i jestem z nich zadowolona, a efekty jakie będzie można z nimi wypracować możecie zobaczyć w galeriach na przygotowanej witrynie.